Equilibrium for Men RFDI Wallet
A great gift for him, this wallet contains an RFDI blocker, preventing credit cards to be scanned.
Features
- Coin purse
- Multiple card slots
- Faux leather
#Equilibrium #gift #fashion #accessories
(9314777202224_brown)
| SKU | 9314777202224_brown |
| Model # | 20222 |
| Barcode # | 9314777202224 |
| Brand | Equilibrium |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997