Vivante Scented Pet Candle 200g Lavender & Apricot Pet-Friendly Pastel Pines VICANPETLAV
Vivante Pet Candle
Lavender & Apricot
Revive your pet-loving space with the Vivante Pet Candles! Lavender, apricot and musk unveil the magic of our scientifically tested formula, proven to effortlessly mask the wet dog odor, making odorous moments a thing of the past. Say goodbye to unwanted smells and hello to a refreshed ambience as our candles work their aromatic wonders. Elevate your pet-friendly haven with Vivante Pet Candles, where science meets serenity.
Size: 200g.
Pet-friendly home fragrance.
(9317534031631)
| SKU | 9317534031631 |
| Model # | VICANPETLAV |
| Barcode # | 9317534031631 |
| Brand | Pastel Pines |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997