Vevoke Charity Boxed Christmas Cards 10 Pack Wallet RSPCA Merry Everything
RSPCA Charity Boxed Christmas Cards - Merry Everything
Beautiful wallet of 10 charity Christmas cards with gold envelopes.
Inscription inside card reads "With best wishes for Christmas and the New Year".
- Design by E. Frances
- Printed on richly textured, premium matt FSC paper, using soy inks
- Gold envelope printed with vegetable ink
- Luxurious foil highlights on wallet and card
- Cards measure 124x124mm
10% of wholesale proceeds given to the RSPCA.
(9346109065764)
| SKU | 9346109065764 |
| Model # | HS-XCP22005 |
| Barcode # | 9346109065764 |
| Brand | Vevoke |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997