Verse Baby 12x14cm Ceramic Blue, Splosh BBY227 Baby Gift
$5.99
RRP $11.95
SAVE 50%
Only 2 left
Baby Blue Ceramic Verse
Splosh's Baby Range encapsulates a fresh take on tried-and-tested sellers, including verses, wall art, photo frames, bibs and bookends that double as amazing decor additions to any space and incredible gift ideas.
Features
- Luxe 3D embossed ceramic verse with stand and hanging hook
Specifications
- Made from quality ceramic
- Size: 12 x 0.5 x 14cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9332519127017)
| SKU | 9332519127017 |
| Model # | BBY227 |
| Barcode # | 9332519127017 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.005m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997