Filofax White Quadrille Notepaper Refill Pocket
White quadrille notepaper refill for your Filofax pocket organiser. Contains 20 sheets. 80gsm.
Specifications
- Height: 120mm / Width: 81mm
- Compatible with: Pocket Organisers
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(5015142600082)
| SKU | 5015142600082 |
| Model # | 212903 |
| Barcode # | 5015142600082 |
| Brand | Filofax |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.081m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997