Undated Refill Filofax Squared Paper A5 White FF-342905
$15.99
RRP $17.99
SAVE 11%
SOLD OUT
Filofax White Quadrille Notepaper Refill A5
White quadrille notepaper refill for your Filofax A5 organiser or A5 Clipbook. Contains 25 sheets.
Specifications
- Height: 210mm / Width: 148mm
- Compatible with: A5 Organisers & Clipbook
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(5015142020194)
| SKU | 5015142020194 |
| Model # | 342905 |
| Barcode # | 5015142020194 |
| Brand | Filofax |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.148m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997