Undated Refill Filofax Minimal Personal Projects and Goals Trackers FF-132686
$9.99
SOLD OUT
Projects & Goals Tracker Refill Personal
Set goals and prioritise to-dos with our Personal Projects & Goals tracker refill, a great aid for speeding up the workload. Designed for your Personal size Filofax organiser or Clipbook. 56 sheets.
Specifications
- Year: Undated
- Height: 171 mm / Width: 95 mm
- Compatible with: Personal Organisers & Clipbook
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(5059145462926)
| SKU | 5059145462926 |
| Model # | 132686 |
| Barcode # | 5059145462926 |
| Brand | Filofax |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997