Undated Refill Filofax Contacts A5 White FF-340206
$15.99
RRP $17.99
SAVE 11%
Only 2 left
Contacts Refill A5
Keep note of your contacts with this handy A5 organiser refill. Features room for name, address, telephone, mobile and email addresses. Contains 25 sheets.
Specifications
- Year: Undated
- Height: 210mm / Width: 148mm
- Compatible with: A5 Organisers & Clipbook
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(5015142020033)
| SKU | 5015142020033 |
| Model # | 340206 |
| Barcode # | 5015142020033 |
| Brand | Filofax |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997