Undated Perpetual Diary Gay Agenda Universe Publishing
The Gay Agenda Undated Calendar
The Gay Agenda Undated Calendar features undated spreads for year-long customization. With quotes from notable members of the LGBTQI community, it's a fabulous way to keep organized while making a statement that love is love is love is love. With a sheet of themed stickers and pockets on the front and back covers, it's a usable, practical, and fun statement to carry or leave on a desk!
Specifications
- Year: Undated 52 Weeks
- Size: closed 17 x 23cm, opened 34 x 23cm
- Format: Week to View
- Pages: 112
Features
- Weekly spreads with plenty of room to write
- Spiral binding
- Storage pockets at front and back
- Official major world holidays
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9780789337559)
| SKU | 9780789337559 |
| Model # | AM37559 |
| Barcode # | 9780789337559 |
| Brand | Universe Publishing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997