Undated Diary Women's Wit Weekly Desk Pad by Andrews McMeel AM58926
$16.99
RRP $22.00
SAVE 23%
Only 3 left
Women's Wit Undated Weekly Desk Pad Calendar by Andrews McMeel
Designed for today's multi-tasking women, this customizable week at-a-glance desk pad is perfect for noting key tasks, tracking habits, planning meals, and more.
Specifications
- Year: Undated
- Format: Week to View
- Dimensions: 330mm x 120mm
Features
- 60 customisable weekly pages so you can write in your own dates
- Spiral bound
(9781524858926)
| SKU | 9781524858926 |
| Model # | AM58926 |
| Barcode # | 9781524858926 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997