Undated Diary Posh: Weekly Desk Pad by Andrews McMeel AM54768
$16.99
RRP $22.00
SAVE 23%
Only 3 left
Posh: Desk Pad Undated Weekly Calendar by Andrews McMeel
Start your personal planning any time of the year with this stylish, undated weekly calendar.
Specifications
- Year: Undated
- Format: Week to View
- Dimensions: 330mm x 120mm
Features
- 60 customisable weekly pages so you can write in your own dates
- Spiral bound
(9781524854768)
| SKU | 9781524854768 |
| Model # | AM54768 |
| Barcode # | 9781524854768 |
| Brand | Andrews McMeel Universal |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997