Undated Diary Posh: Monthly Desk Pad by Andrews McMeel AM54799
$13.99
RRP $22.00
SAVE 36%
Only 1 left
Posh: Desk Pad Undated Monthly Calendar by Andrews McMeel
Start your personal planning any time of the year with this stylish, undated monthly Posh desk pad calendar.
Specifications
- Year: Undated
- Format: Week to View
- Dimensions: 330mm x 254mm
Features
- 12 customisable, perforated pages so you can write in your own dates
(9781524854799)
| SKU | 9781524854799 |
| Model # | AM54799 |
| Barcode # | 9781524854799 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997