Undated Diary Moleskine Classic Large Weekly Notebook Hard Cover Black M-DHUNDB12WN301
$34.95
RRP $56.99
SAVE 39%
SOLD OUT
Moleskine Undated Classic Planner
Welcome to the undated version of the Moleskine Classic Planner. Its structured ivory-colored pages contain all the practical and instantly-recognizable features of a Moleskine weekly planner, just without the dates.
Undated to start when you choose.You can start this undated weekly planner at any moment of the year. We
#Calendar #Diary #Planner #Organiser #Office #School #Home #Twenty Six
(8056999271497)
| SKU | 8056999271497 |
| Model # | M-DHUNDB12WN301 |
| Barcode # | 8056999271497 |
| Brand | Moleskine |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001363000m3 |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997