Undated Diary I Adulted! Weekly Agenda from Andrews McMeel AM37566
I Adulted! Agenda Undated Calendar
Users can start and stop at the start of a school year, fiscal year, or calendar year, and personalise with their own dates and holidays. With a sheet of themed stickers and pockets on the front and back covers, it's a usable, practical, and fun statement to carry or leave on a desk!
Specifications
- Date: 52 weeks undated
- Dimensions: (closed) W170mm x H229mm, (opened) W330mm x H229mm
- Binding: Spiral bound
Features
- STICKERS!
- Storage pockets at front and back
- Official major world holidays
(9780789337566)
| SKU | 9780789337566 |
| Model # | AM37566 |
| Barcode # | 9780789337566 |
| Brand | Universe Publishing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997