Undated Desk Pad Sarah's Scribbles Wkly by Andrews McMeel AM58919
$16.99
RRP $22.00
SAVE 23%
Only 1 left
Sarah's Scribbles Undated Weekly Desk Pad Calendar
Keep this Sarah's Scribbles spiral-bound calendar of sixty undated weekly pages handy for jotting down appointments and adult responsibilities.
A dozen pieces of Sarah Andersen’s art rotate throughout the calendar that can be started anytime during the year.
Features include:
60 weekly undated pages
Sized to fit neatly in front of your computer
Spiral bound to lay flat
(9781524858919)
| SKU | 9781524858919 |
| Model # | AM58919 |
| Barcode # | 9781524858919 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997