Undated Calendar Walter Geoffrey Weekly Desk Pad by Andrews McMeel AM67157
$11.95
RRP $25.00
SAVE 52%
In Stock
Walter Geoffrey Undated Weekly Desk Pad Calendar
If you're a fan of Walter Geoffrey the Frenchie you're going to want this undated weekly calendar that can be started anytime of the year. It's sleek fresh and equipped for a king (or queen) - just like Walter.
Specifications
- Date: 60 Undated Weeks
- Format: Week to View
- Dimensions: W330mm x H114mm
Features
- 60 undated pages
- Spiral bound to lay flat
"
(9781524867157)
| SKU | 9781524867157 |
| Model # | AM67157 |
| Barcode # | 9781524867157 |
| Brand | Andrews McMeel Universal |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.345m |
| Shipping Length | 0.345m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.330m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997