Undated Calendar Mary Engelbreit's Weekly Desk Pad, Andrews McMeel AM72441
Mary Engelbreit's Undated Weekly Desk Pad Calendar
This new undated weekly desk pad calendar from world-renown artist, Mary Engelbreit contains sixty weekly, customizable pages allowing you start your personal planning any time of the year.
Specifications
- Date: 60 Undated Weeks
- Format: Week to View
- Dimensions: W330mm x H114mm
Features
- Soft cover with spiral binding for lay-flat opening
- Plenty of space each week for appointments, meetings, important to-dos, and notes
- A piece of Mary's decorative floral art on each page
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781524872441)
| SKU | 9781524872441 |
| Model # | AM72441 |
| Barcode # | 9781524872441 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997