Tilley Triple Scented Soy Candle Classic White 375g Creamy Coconut & Sea Salt FG0733
$27.99
RRP $34.95
SAVE 20%
SOLD OUT
Tilley Classic White 375g Triple Scented Soy Candle
Creamy Coconut & Sea Salt
Indulge in the perfect harmony of sweet vanilla and fresh marine with our Creamy Coconut & Sea Salt soy candle. Energising yet also subtly warm, this scent will transport you to a balmy coastal retreat.
ALWAYS Made in Australia. Tilley is Australia's oldest manufacturer of soap, scented soy candles and home fragrance products.
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9317267207501)
| SKU | 9317267207501 |
| Model # | FG0733 |
| Barcode # | 9317267207501 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997