Tilley Classic White Triple Scented Soy Candle - Champagne Confetti
The Champagne Confetti Soy Wax Candle offers a delightful sensory experience, blending the effervescent notes of champagne with the whimsical essence of confetti. Crafted from natural soy wax, it promises a clean and long-lasting burn, while infusing your space with a celebratory ambiance.
Capacity 240g.
ALWAYS MADE IN AUSTRALIA
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267218569)
| SKU | 9317267218569 |
| Model # | FG1856 |
| Barcode # | 9317267218569 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.135m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997