Tilley Triple Scented Soy Candle 240 g - Tahitian Frangipani FG0706
$25.95
RRP $25.99
SAVE 0%
Only 1 left
Tilley Triple Scented Soy Candle
- Tahitian Frangipani
Light a match, breathe in deep and escape to paradise with this dreamy Tahitian frangipani candle. Made from the finest vegetable soy wax with a slow burning lead-free cotton wick, the glowing white frosted glass container adds an elegant ambiance to any decor. Burn time 45 hours.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267201189)
| SKU | 9317267201189 |
| Model # | FG0706 |
| Barcode # | 9317267201189 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.135m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997