Tilley Triple Scented Soy Candle 240 g - Magnolia & Green Tea FG0704
$19.95
RRP $25.99
SAVE 23%
SOLD OUT
Tilley Triple Scented Soy Candle
- Magnolia & Green Tea
Tilley Triple Scented Soy Candles
- Magnolia & Green Tea
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267201196)
| SKU | 9317267201196 |
| Model # | FG0704 |
| Barcode # | 9317267201196 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.135m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997