Tilley Scents of Nature Gift Set 500mL Hand & Body Wash & Lotion - Toasted Marshmallow FG1311
Scents Of Nature Toasted Marshmallow Wash & Lotion Gift Pack
This gift pack combines two of our Scents of Nature favourites
- a creamy, moisturising hand and body wash for bath and shower, and a light body lotion that leaves the skin with a delicious scent and silky feeling. This 2 x 500mL boxed pack makes a perfect gift, or why not treat yourself?
Specifications
- Made in Australia
- Package Size: 16cm x 8cm x 21cm
- Includes 1 x Toasted Marshmallow500mL Hand & Body Wash 500mL and 1 x Toasted Marshmallow 500ml Hand & Body Lotion.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267213113)
| SKU | 9317267213113 |
| Model # | FG1311 |
| Barcode # | 9317267213113 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997