Tilley Hand & Nail Cream Trio Gift Pack 3 x 45 mL - Gourmet FG0914
Tilley Hand & Nail Cream Trio Gift Pack 3 x 45 mL - Gourmet FG0914
Enjoy a trio selection of Tilley's handbag-friendly 45mL Hand & Nail Creams that will delight any fragrance aficionado.
The delightful Gourmet Trio includes three 45mL tubes of our sweet fragrances Coconut & Lime Pink Lychee and Vanilla Bean.
Enriched with Vitamin E Shea Butter and Sweet Almond Oil to nourish and hydrate each gift pack will leave you or your loved ones with silky soft hands.
ALWAYS MADE IN AUSTRALIA
"
(9317267210372)
| SKU | 9317267210372 |
| Model # | FG0914 |
| Barcode # | 9317267210372 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997