Tilley Hand & Nail Cream Large
Coconut & Lime
Tilley Coconut & Lime Deluxe Hand & Nail Cream 125mL
The perfect holiday scent delicious rich Coconut perfectly partnered with cool Lime.
Specially formulated with Vitamin E Shea Butter and Sweet Almond Oil to protect nourish and hydrate leaving hands feeling silky smooth and satin soft. Apply a small amount and massage into hands until absorbed. Use daily for best results.
ALWAYS MADE IN AUSTRALIA
"
(9317267201837)
| SKU | 9317267201837 |
| Model # | FG0930A |
| Barcode # | 9317267201837 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.055m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997