Tilley Hand & Body Lotion + Hand & Body Wash - Gift Pack - Pink Lychee FG0648
$26.99
RRP $28.95
SAVE 7%
In Stock
Tilley Hand & Body Lotion + Hand & Body Wash
- Gift Pack
- Pink Lychee
Body Wash: a naturally hydrating formula that will moisturise and nourish while gently cleansing your skin. Enriched with a blend of Amino Acids Oatmeal extract and Seaweed extract that is rich in minerals and vitamins. Apply to wet skin work into a rich lather and rinse with warm water.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267210389)
| SKU | 9317267210389 |
| Model # | FG0648 |
| Barcode # | 9317267210389 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997