Tilley Hand & Body Lotion
- Vanilla Bean
A smooth and creamy textured lotion that is easily absorbed and literally melts into your skin. Enriched with Q10 and a blend of Amino Acids to energise and moisturise your skin and leave it feeling silky soft.
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267204951)
| SKU | 9317267204951 |
| Model # | FG0633 |
| Barcode # | 9317267204951 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997