Tilley Pink Lychee Eau de Parfum 8mL
A daily essential also perfect for travel, this triple scented Eau de Parfum is formulated from a premium fragrance blend in our most popular scent Pink Lychee. Presented in an ombre pink twist top atomiser.
Delight & ignite your senses with the delicate, sweet fruity tang of this delectable fragrance, that will instantly transport you to the tropics.
Specifications
- Made in Australia
- Capacity: 8mL
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9317267218309)
| SKU | 9317267218309 |
| Model # | FG1830 |
| Barcode # | 9317267218309 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.030m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997