Tilley Classic White Triple Scented Reed Diffuser 75mL - Coconut & Lime FG0781
Tilley Classic White Triple Scented Reed Diffuser 75mL
Coconut & Lime
The perfect holiday scent, delicious rich Coconut perfectly partnered with cool Lime.
Made to the highest quality standards and with the finest quality ingredients to a unique triple scented formula that will last for up to three months. The classic white bottle and natural rattan reeds adds a simple elegance to any interior decor.
- Capacity: 75mL
- Duration: Up to 3 months
- To Use: Carefully remove the stopper and insert reeds.
- For Best Results: Rotate the reeds once a week to enhance the ambient impact.
ALWAYS MADE IN AUSTRALIA
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9317267207815)
| SKU | 9317267207815 |
| Model # | FG0781 |
| Barcode # | 9317267207815 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997