Tilley Classic White Room Spray 100mL
Coconut & Lime
The perfect holiday scent, delicious rich Coconut perfectly partnered with cool Lime.
This elegant Room Spray is made to the highest quality standards with a unique triple scented formula.
- Capacity: 100mL
- Instructions: Remove lid and pump 1-2 sprays of mist into the air to enjoy the aromatic ambience it creates.
ALWAYS MADE IN AUSTRALIA
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9317267211119)
| SKU | 9317267211119 |
| Model # | FG1111 |
| Barcode # | 9317267211119 |
| Brand | Tilley |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.055m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997