The Wizard of Oz by Jim Shore Hanging Ornament 12cm Scarecrow Diploma, Whitehill 6008311
$35.99
RRP $98.99
SAVE 64%
In Stock
The Wizard of Oz by Jim Shore Scarecrow Diploma Hanging Ornament
Scarecrow smiles from your tree in the intricately hand-painted Jim Shore ornament. With a ribbon stamped diploma, it looks like this yellow brick road commuter finally got his wish this season. Always a confidant, he finally has a brain to back him up!
Specifications
- Material: Polyresin
- Dimensions: 12cm H x 3.5cm W x 8cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399280438)
| SKU | 028399280438 |
| Model # | 6008311 |
| Barcode # | 028399280438 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.035m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997