The Ultimate Gift for Man Socks Men's One Size World's Best Dad ATS-UGM8781
$10.99
RRP $12.95
SAVE 15%
SOLD OUT
The Ultimate Gift for Man Men's Socks
These soft Bamboo socks are the perfect gifts for men. The range has sports-related themes and something for Dad's.
Specifications
- Designed and created in the UK
- Materials: Bamboo
- One Size Fits All
(5060578094813)
| SKU | 5060578094813 |
| Model # | UGM8781 |
| Barcode # | 5060578094813 |
| Brand | The Ultimate Gift for Man |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997