The Ultimate Gift for Man Mug in Tin The Golf Addict ATS-UGM8813
$25.99
RRP $29.95
SAVE 13%
SOLD OUT
The Ultimate Gift for Man Mug in Tin
Perfect gift for those hard-to-buy-for men. Not only will they receive a useful mug but a super useful tin too, ideal for storing all sorts of man stuff.
Specifications
- Designed and created in the UK
- Materials: Ceramic/Tin
- Dimensions: (Mug) 8cm H, (Tin) 13cm Dia x 9.5cm H
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5060366687265)
| SKU | 5060366687265 |
| Model # | UGM8813 |
| Barcode # | 5060366687265 |
| Brand | The Ultimate Gift for Man |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.094m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997