The Russell Collection Photo Frame 4x6 Shadow First Communion, Whitehill HP-SH4FC
$22.99
RRP $46.99
SAVE 51%
SOLD OUT
The Russell Collection First Communion Shadow Photo Frame
This range of photo frames have a design for each important occasion in life.
Specifications
- Holds a 10 x 15cm (4x6) photo
- Frame Size Approx. 10 x 17cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9323075012206)
| SKU | 9323075012206 |
| Model # | HP SH4FC |
| Barcode # | 9323075012206 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997