The Russell Collection Musical Jewellery Box For Children Ballerina Paquita, Whitehill HR-PAQUITA
$23.99
RRP $45.99
SAVE 48%
Only 1 left
The Russell Collection Children's Musical Jewellery Box
Let your little girl store her jewellery, trinkets, hair clips and whatever she loves in this Musical Jewellery Box featuring a spinning ballerina.
Approx. Dimensions (L x W x H) When Closed: 15 x 10 x 8cm
#Russell Collection #gift #fashion #accessories
(9323075015276)
| SKU | 9323075015276 |
| Model # | HR PAQUITA |
| Barcode # | 9323075015276 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997