The Russell Collection Money Bank 14cm Triceratops, HI BTRP
The Russell Collection Triceratops Money Bank
Add a fun prehistoric touch to saving with The Russell Collection Triceratops Money Bank. Crafted with a detailed dinosaur design and finished in a sleek pewter effect, it's both decorative and practical. Featuring a coin slot on top and easy access underneath, it's perfect for kids' rooms or collectors. A great gift for dinosaur lovers.
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion
Specifications
- Dimensions Approx.: 13.5 x 9.5 x 11.5cm
#DinosaurGift #MoneyBank #PiggyBank #KidsGift #Triceratops #KaraOnline
(9323075011698)
| SKU | 9323075011698 |
| Model # | HI BTRP |
| Barcode # | 9323075011698 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.135m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.095m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997