The Russell Collection Money Bank 11cm Volkswagen, HI BVWP
The Russell Collection Volkswagen Money Bank
Add vintage charm to your space with The Russell Collection Volkswagen Money Bank. Crafted in an iconic Beetle design with a sleek pewter finish, it's both a stylish decor piece and a functional saver. Compact with an easy coin slot, it's perfect for nurseries, desks, shelves, or gifting to car lovers and collectors.
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion
Specifications
- Dimensions Approx.: 10.5 x 8.5 x 9.5cm
#MoneyBank #PiggyBank #Volkswagen #GiftIdeas #HomeDecor #KaraOnline
(9323075010523)
| SKU | 9323075010523 |
| Model # | HI BVWP |
| Barcode # | 9323075010523 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Assembled Length | 0.105m |
| Assembled Height | 0.095m |
| Assembled Width | 0.085m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997