The Russell Collection Money Bank 10cm Pewter Finish Train, Whitehill HI BTP
$33.99
RRP $66.99
SAVE 49%
Only 2 left
The Russell Collection Train Money Bank
This pewter plated train money bank has a gentle brushed matte finish and will fit in beautifully with any decor.
Approx. Dimensions: W16 x H10 x D8cm
Features
- Stopper on the bottom so you can easily access your money
- Perfect gift for Baby Shower, Christening or as a Keepsake for any occasion.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9323075010516)
| SKU | 9323075010516 |
| Model # | HI BTP |
| Barcode # | 9323075010516 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002880000m3 |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997