Rush 18th Birthday Tankard from Gibson Gifts 20689
The perfect tankard for that special 18 year old! Decorated with blue and yellow colours with balloons and a 18, it is sure to be a new favourite for your drinks! Comes gift boxed making it the perfect birthday present.
Dimensions (W x D x H): 15 x 11.5 x 16cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777206895)
| SKU | 9314777206895 |
| Model # | 20689 |
| Barcode # | 9314777206895 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.115m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997