Tankard and Stubby Holder Gift Set 490mL I'm Not Always Grumpy Landmark BG1922
Premium Novelty Stubby Holder & Beer Stein Gift Set
Give the gift of laughter with this premium quality beer stein and stubby cooler set. This gift includes a stein which is crafted from heavy duty quality glass and a stubby holder which is expertly made of 5mm of quality neoprene, with glued and sewn base, taped and sewn side seam and over-locked edges. Both are perfect for the man cave, bar or if you just want to add some laughter to your everyday occasion.
Includes
- 1 x 490mL Tankard
- 1 x 18cm (h) stubby holder (can fit all popular bottles and cans up to 375mL)
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383606028)
| SKU | 9320383606028 |
| Model # | BG1922 |
| Barcode # | 9320383606028 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010125000m3 |
| Assembled Length | 0.225m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997