Stemless Wine Glass Wine Flies Set of 2 by Urban Products UP116023
$12.95
RRP $25.99
SAVE 50%
Only 1 left
Wine Flies Set of 2 Stemless Wine Glass by Urban Products
Great gift for wine lovers.
Packaged in gift box.
Specifications
- Dimensions (each glass): H12x10x10cm
- Colour: Multicolour
- Material: Glass
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9345274119487)
| SKU | 9345274119487 |
| Model # | UP116023 |
| Barcode # | 9345274119487 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997