Stemless Wine Glass Goodnight Kids Hello Wine by Urban Products UP116015
$7.99
RRP $14.99
SAVE 47%
Only 2 left
Bulk prices below are price PER UNIT.
Goodnight Kids Hello Wine Stemless Wine Glass by Urban Products
Enjoy a drink with this cheeky stemless wine glass.
Packaged in gift box.
Specifications
- Dimensions: H12x10x10cm
- Colour: Multicolour
- Material: Glass
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9345274108252)
| SKU | 9345274108252 |
| Model # | UP116015 |
| Barcode # | 9345274108252 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997