Staedtler Student Set
This Staedtler Student Set contains 6 essential stationery items suitable for use in the home, at school or in the workplace.
Contains
- 2 x HB Pencil
- 1 x Rasoplast Eraser
- 1 x Blue Ballpoint Pen
- 1 x 15cm Plastic Ruler
- 1 x Single-hole Plastic Sharpener.
#Staedtler #School #Office #Pen
(4007817110386)
| SKU | 4007817110386 |
| Model # | 110SETBKB |
| Barcode # | 4007817110386 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997