Staedtler Noris Club Safety Scissors 14cm For Children
$2.99
RRP $3.99
SAVE 25%
SOLD OUT
Staedtler Noris Club Safety Scissors
These high quality hobby scissors is great to use and safe for children.
Features
- Rounded blade to keep little hands safe
- Soft, ergonomic grip zone
- Long service life
- 14cm stainless steel blade
#Staedtler #School #Office #Pen
(4007817965009)
| SKU | 4007817965009 |
| Model # | 965 14 NBK04 |
| Barcode # | 4007817965009 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997