Staedtler Neon Erasers 33x16mm Small Assorted Box of 50
$13.95
RRP $59.99
SAVE 77%
SOLD OUT
Staedtler Neon Erasers
The Staedtler Neon Erasers are highly impressive thanks to its extremely long service life and is both phthalate and latex-free. All STAEDTLER erasers ensure excellent erasing comfort, convenient handling and clean erasing.
Features
- Phthalate and latex-free
- Absolutely age-resistant
- Best erasing performance with little wear
- No discolouration of the eraser on paper
Colours
- Green, Orange, Pink
#Staedtler #School #Office #Pen
(4007817135778)
| SKU | 4007817135778 |
| Model # | 526 35 N |
| Barcode # | 4007817135778 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997