Staedtler Lumocolor Whiteboard Markers Compact Bullet Point 4 Pack Plus Mini Eraser
$12.99
RRP $17.99
SAVE 28%
SOLD OUT
Staedtler Lumocolor Whiteboard Markers
Staedtler Lumocolor 341 Whiteboard Markers are perfect for home, work, or the classroom. The fast-drying ink is low odour, while they can be left uncapped for days without drying out. Plus, the pack comes with an eraser so you're ready to go.
Contains
- 4 x Compact bullet-point whiteboard markers in assorted colours
- 1 x mini whiteboard eraser
#Staedtler #School #Office #Pen
(9310277410503)
| SKU | 9310277410503 |
| Model # | 341-S BK4 |
| Barcode # | 9310277410503 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997