Staedtler College Set
This Staedtler Student Set contains 5 essential stationery items for college students. Also suitable for use in the home or in the workplace.
Contains
- 1 x Textsurfer classic highlighter
- 1 x Mars plastic eraser
- 1 x Stick 430 medium ballpoint pen black
- 1 x 15cm ruler
- 1 x Graphite 777 mechanical pencil 0.5mm
#Staedtler #School #Office #Pen
(4007817363188)
| SKU | 4007817363188 |
| Model # | 364 COLBKD |
| Barcode # | 4007817363188 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997