Staedtler Calligraph Duo Double-Ended Calligraphy Markers Assorted 5 Pack
$13.99
RRP $40.99
SAVE 66%
SOLD OUT
Staedtler Calligraph Duo
Staedtler Calligraph Duo are double-ended calligraphy markers ideal for artistic writing.
Features
- Fibre-tip
- Lightfast and colour-intensive pigment ink
- Suitable for both right and left-handed users
- Two tips: 3.5 mm and 2.0 mm
Colours
Black, Blue, Red, Green, Purple
#Staedtler #School #Office #Pen
(4007817186503)
| SKU | 4007817186503 |
| Model # | 3002 C5 |
| Barcode # | 4007817186503 |
| Brand | Staedtler |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997