STABILO PEN 68 FIBRE TIP PEN
The Stabilo pen 68 is a colour intensive premium fibre-tip pen.
Features
- Ideal for strong lines and large areas
- The benchmark in the fibre-tip pen market
- 24hr cap-off time
Specifications
- Barrel: Plastic
- Line Width: 1mm
- Nib Type: Fibre
- Colour: 10 Assorted
#School #Office #Stationery
(4006381327329)
| SKU | 4006381327329 |
| Model # | 0349910 |
| Barcode # | 4006381327329 |
| Brand | Stabilo |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997