Stabilo OHPen universal Overhead Projector Pen Medium Box of 10 Black 0077470
$96.99
RRP $110.99
SAVE 13%
In Stock
STABILO OHPEN UNIVERSAL OVERHEAD PROJECTOR PEN
Writes on almost any smooth surface: From transparency films to glass, plastic, photos, and other slick surfaces, this pen performs where ordinary pens struggle.
Features
- Non-Slip grip zone and practical grip
- Cap off time of up to 3 days
- Ventilated cap
- Soluble black ink
Specifications
- Barrel: Plastic
- Line Width: 1.0mm
- Nib Type: Fibre
- Colour: Black
#School #Office #Stationery
(4006381114660)
| SKU | 4006381114660 |
| Model # | 0077470 |
| Barcode # | 4006381114660 |
| Brand | Stabilo |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997