Splosh Wellness Heat Pillow
Unwind with the soothing comfort of the all-new Wellness range, featuring luxurious matching heat pillows and eye masks. The heat pillows have been thoughtfully crafted with removable, washable covers, ensuring ease of maintenance and longevity.
Features
- Luxe, velvet-feel cover
- Filled with tourmaline
- Chill in the freezer or warm in the microwave
- Generously sized for ultimate comfort
- Machine-washable cover
- Size: 40 x 14.5 x 2cm
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(9332519144335)
| SKU | 9332519144335 |
| Model # | WLN001G |
| Barcode # | 9332519144335 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.145m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997